Turniej o tytuł ”Drużynowego Mola Książkowego”
CZUWAJ!
Czas kwarantanny to nie tylko czas odpoczynku! Wasza kochana kadra stworzyła dla była KONKURS o tytuł ,, Drużynowego Mola Książkowego ”
Zasady są proste! Wygrywa osoby, które czytają przeczytane przeczytane książki! Więcej informacji dostaniecie od zastępowych ![]()
KONKURS ZACZYNA SIĘ 18.03 O GODZ. 12:07, do tego czasu zapoznaj się z ofertami i arkuszem ![]()
Powodzenia! Trzymamy kciuki ![]()
Luna i Levis ![]()
A może macie jakieś ulubione książki? Dzielcie się nimi w komentarzach, może kogoś zainspirować ![]()
