Wspomnienia znad jeziora Konik

Czuwajcie!

Z obozu nad jeziorem Konik wróciłyśmy już jakiś czas temu, ale wspomnienia są w naszej pamięci wciąż żywe 🙂

Przez wspólnie spędzone 2 tygodnie sporo się o sobie dowiedziałyśmy, zawarłyśmy nowe i silne przyjaźnie, wiele się nauczyłyśmy oraz zdobyłyśmy mnóstwo nowych i przydatnych umiejętności. Każda z nas z pewnością miło wspomina i wspominać będzie nasze wspólne śpiewanie przy akompaniamencie gitary przy ognisku. I na pewno zapamiętamy mądre gawędy druhny komendantki i druhny drużynowej 😉

Z dumą będziemy opowiadać koleżankom z klasy jak dzielnie stawiałyśmy namioty, budowałyśmy półki i zdawałyśmy najróżniejsze sprawności. Z przyjemnością pokażemy to czego nauczyłyśmy się na zajęciach z rękodzieła. A co najważniejsze nigdy nie zapomnimy tych przyjaznych uścisków, uśmiechów i słów.

Gratulujemy naszym kochanym Druhnom, które wróciły z obozu już jako prawdziwe Szkwałki dumnie noszące nasze barwy, a także tym, które weszły na nowy etap harcerskiej przygody i dostały lilijki – niech wskazują Wam właściwą drogę nie tylko na harcerskim szlaku <3

Do tego z wielką radością i dumą składamy gratulacje naszym kochanym Druhnom, które wykazały się swoimi umiejętnościami, wiedzą oraz postawą, tym samym zdobywając swój pierwszy stopień – stopień Ochotniczki. Dziewczyny złożyły Przyrzeczenie Harcerskie i na pamiątkę tego wydarzenia dostały Krzyże Harcerskie – niech przypominają Wam o tym szczególnym wydarzeniu i o tych szczególnych słowach jakie wypowiedziałyście tamtej nocy. <3

Ten obóz był pełen wrażeń i przygód, już nie możemy doczekać się następnego!

PS. Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz FB: https://www.facebook.com/7odhszkwal/