2020 czerwiec

Wracamy do normalności, czyli pierwsza zbiórka po kwarantannie…

W sobotę 20.06. po raz pierwszy od ogłoszenia kwarantanny spotkałyśmy się na zbiórce drużyny. Była to wspaniała okazja do zobaczenia wszystkich przyjaciółek z drużyny i przeżycia kolejnej przygody. Oprócz zbiórki w sobotę odbyło się również spotkanie z rodzicami, na którym rodzice Szkwałek dowiedzieli się trochę więcej o naszej działalności, a także o obozie. Przyszłyśmy na zbiórkę i szybko […]